Co se týče tématu kojení, tak jsem původně vůbec nechtěla toto téma rozebírat.  Je to oblast, kterou se zabývají laktační poradkyně, a pro mě bylo toto téma donedávna velkou neznámou… Kromě puerperální mastitidy, kterou vídáme na ambulancích nezřídka. 

Na začátek vím, že se opakuji, ale opět moc děkuji za vaši přízeň a pozitivní reakce a ano... opravdu jsem to nečekala  :-) Hned na začátek musím podotknout, že opravdu nechápu, koho napadla taková kravina, aby celodenní pocit na zvracení nazval „ranní nevolnost“... ?!? Omlouvám se všem pánům, ale tuhle blbost musel vymyslet chlap  :-)

Nejdříve bych chtěla moc poděkovat za mnoho pozitivních ohlasů a přečtení mého prvního článku. Moc mě potěšilo, že vás v tak krátké době bylo tolik, a tak mě to pozitivně nakoplo, že dnes přidávám ještě část 2. A pak už půjdu s Míšou na procházku :-)  

Jsem lékařka, obor Gynekologie a porodnictví. Vždycky jsem byla k těhotným pacientkám maximálně empatická a snažila jsem se vžívat do jejich stesků a obav, ale až potom, co jsem si tu devítiměsíční adrenalinovou jízdu na horské dráze zažila na vlastní kůži, tak teprve můžu na 100 % říct, že opravdu vím, jak se mé těhotné pacientky, popř. čerstvé maminky cítí.